Ana Sayfa » Karışık Bebek Örgüleri » Yeni Örgü Bebek Yelekleri 2019

Yeni Örgü Bebek Yelekleri 2019

2017 bebek yelek örnekleri arasında çok şirin modelleri görebiliriz. Bunların yapılışı, modellere göre değişkenlik gösterse de, asıl iş bir modeli beğenme konusunda kararsız kalmamız. Yani bir örneği görünce tamam bu olsun diyebilirken, diğer modeli görünce aslında bu olmalı diyebilirsiniz.

2017 Yeni Örgü Bebek Yelekleri

2017 yılına girdiğimiz bu aylarda yurdun çoğu illerinde değişik yelek örnekleri görülüyor. Bayanların çoğu bölgesel bazda örnekleri incelerken, bazıları da kolay yapılan yeni örgü bebek yelekleri için meraklanmaktadırlar. Bizde el işleri arasında bebekler için yeni örgü bebek yelekleri 2017 konusu ile karşınızdayız.

Bildiğiniz gibi kış mevsiminde hava oldukça soğuk. Bununla beraber bebeklerin vücut ısısı, normal bireylere oranla daha azdır yani kolaylıkla hastalanabilir. Bu durumda hastane köşelerine maruz kalmamak adına, bebekler doğmadan önce veya sonra bebeklerin kıyafetlerini tam olarak hazırlanması gerekiyor. Bu ürünlerin arasında bebek süveterleri, bebek yelekleri ve kıyafetleri geliyor. Özellikle bebek yelekleri seçilirken, desenli bebek yeleği modelinin üzerinde durmanız önerilir. Cepli bebek yeleği de en çok arananlar arasındadır. Bu makalemizde bunlara da yer vereceğiz.

Cepli Bebek Yelekleri 2017

Yeleğin ön tarafında tek veya iki cep bulunan yelek türleridir. Bu yelek modelleri daha fazla tutuluyor. Bir nevi hırka görevi veya ceket olarak da düşünebilir. Online alışveriş sitelerinde bunları ücretli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ancak bunların çoğu hazır giyim olduğu için pek de sağlıklı olduğu söylenemez. Bu nedenle el işleri arasında kesinlikle el ile örülen modellere bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Çoğu annenin amacı bebek sağlığına çok dikkat edilmesidir. Bu nedenle onların vücudunun bir yanı bile açık kalması demek annelerin üzülmesi anlamına geliyor. Yelekler de bu işi kapatacak etkiye sahiptir. Bir bebeğin üzerinde olmazsa olmaz kıyafetlerden biri kesinlikle bebek yeleği olmalıdır.

fır


2 Yorum

  1. İlk sırada yer alan beyaz bebek yeleğinin alt kısmını yapabilen kişiler nasıl yaptıkları hakkında biraz bilgi verebilir mi? O model çok hoşuma giti ve pembesini kızım için örmek istiyorum. Yer alan diğer modellerde çok şık duruyor. Arasında seçim yaparken gerçekten çok zorlandım.

  2. Bebeğime son zamanlarda bütün yelekleri küçük gelmeye başladı. Ben de sitenizde yer alan yelek modellerinden birisini seçerek örmeye başladım. Şimdilik gayet güzel gidiyor. Bitince çok güzel olacağına ve bebeğime çok yakışacağına eminim. Beklediğimden daha kolay modeller olduğunu söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir