Ana Sayfa » Karışık Bebek Örgüleri » Yeni Amigurumi Bebek Patiği Örnekleri

Yeni Amigurumi Bebek Patiği Örnekleri

Bebek patiği örnekleri arasında en fazla tutulanlar genelde amigurumi örnekleri olmakta. Yapılış olarak biraz zor olsa da bebek patiği modelleri konusunda oldukça iyi bir seçenek olacaktır.

Bebek patiği işlemek isteyen hanımlar veya anne adayları, bebeklerinize bu sıcacık modelleri yapılmasını öneriyoruz. Hem güzel gösteriyor hem de bir ayakkabı modeli olarak karşımıza çıkıyor. Hani şöyle düşünün, evin içinde çocuğunuzun fayanslara basıp hasta olmasını düşünmek istemiyorsanız, ev ortamında kesinlikle bebeklerin veya çocukların ayaklarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yüzden ev ortamında çocuklarınız ayaklarında patik olmazsa olmaz, ürünlerden bir tanesidir.

Bugün sizlere bu yüzden önemli olan Artık sizlerde amigurumi bebek patiği, amigurumi çocuk patikleri, amigurumi örgü bebek patik modeli, amigurumi örgü patik yapami, gurumi patik modelleri, amigurumi patik nasıl yapılır, amigurumi patik örnekleri, amigurumi patik yapmak, amigurumiden patik nasıl yapılır, amigurumiyle patik yapmak şeklinde modeller yapabilirsiniz.

Bebek patiği işlemek sizlere hem zevkli gelecek hem de boş zamanlarınız ile iş yaparak eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Yapılacak olan örnekler arasında bir çok örneğin olduğunu, belirtelim. 2017 yılının en güzel amigurumi örnekleri oldukça fazla tutulan modeller arasında. Artık sizlerde yukarıdaki örneklere bakarak, kolayca amigurumi örgü işlerinden bir tanesini yapabilirsiniz. Yapılış ve anlatımlı örneklerimiz ile çok yakında yine sizler ile olacağız. 2017 amigurumi el işleri arasında bulunan patikleri, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için işlemek mümkün !


2 Yorum

  1. Amigurumi bu yıl o kadar moda ki patik modelleri olmasaydı beni gerçekten çok şaşırtırdı. Benim merak ettiğim nokta bu patiklerin temizlenmesi nasıl yapılıyor? Makinede yıkasak sorun olur mu? Ben de kızım için örmeyi düşünüyorum. Bu tarz farklı şeylere bayılıyorum. Kendim için ile örebilirim.

  2. Bu modelleri ilk defa görüyorum! Hepsi birbirinden harika modeller. Nasıl yapılacağı hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra hem kızıma hem de kendime yapmayı düşünüyorum. Rengarenk ve farklı tasarımlarda olan patiklere bayılıyorum. Sitenizde yer alan patik modellerinin hepsi çok güzel. fakat amigurumi patik modelleri çok farklı duruyormuş gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir