Ana Sayfa » Karışık Bebek Örgüleri » Bebek yelek modelleri » 2019 Tığ İşi Kız Bebek Yelekleri

2019 Tığ İşi Kız Bebek Yelekleri

2016 tığ işi kız bebek yelekleri ile kız bebeklerine yada bebek grubunu aşmış kız çocuklarına yapabileceğiniz birbirinden güzel tığ işi bebek yelekleri yapabilirsiniz. Tığ işi kız bebek yelekleri ile çok güzel yelekler yaparken ayrıca kendi tasarımınızı da sergileye bilir istediğiniz gibi süsleyerek ip renklerini de sizler ayarlaya bilirsiniz. Hazır bebek yeleklerine nazaran kendi yaptığınız yeleklerin yerini hiç bir şey tutmaz çünkü her bir ilmekte sizin emeğiniz var. İstediğiniz rengi seçme özgürlüğüne de sahip olmanızla birlikte yapacağınız modele de yine sizler karar veriyorsunuz.

Yelek modelleri süveter yada hırka gibi değildir. kolsuz olduğu için ılık bahar aylarında tercih edilen bu tür yelek modelleri, kışın sıcak evlerinizde de çocuğunuzun üzerinde bulunabilir ve onu ne çok sıcak nede çok soğuk tutacaktır. diyelim eviniz çok sıcak o zaman bebeğin üzerinde ince bir tişört bırakıp onun üzerine de bir yelek giydirerek bebek hem serinleyecek hemde üşümeyecektir. Tığ işi bebek yelekleri örgü işi bebek yeleklerine nazaran daha şık ve daha zariftir. Fazla sıcak tutmamakla birlikte biraz daha abiye gibi durmaktadır. Yani örgü bir yeleğe göre tığ işi yelekler daha kibar durmakta. İsterseniz üzerinde konuştuğumuz bu tığ işi kız bebek yelekleri modellerine bir göz atalım bakalım.


2 Yorum

  1. Yelek modellerinin hepsi çok güzel. Fakat ben özellikle ilk sırada yer alan modeli beğendim ve mutlaka deneyeceğim. Normalde daha önceden tığ ile herhangi bir örgü örmedim. Umarım istenilen model gibi bir model yapabilirim. Kızıma en çok kırmızı ile toz pembe yakışıyor bu yüzden yaparken bu renkleri kullanacağım.

  2. Ben de bir türlü şiş ile örgü öremeyen kişilerdenim. Bu yüzden tığ ile yapılan örgüler tam olarak bana göre diyebilirim. Normalde tığ ile çok fazla yelek modeli bulunmuyordu. En güzel modelleri sizin sitenizde bulduğumu söyleyebilirim. Bunun için sizi tebrik ediyorum. Paylaştığınız modeller içerisinden birkaç tanesini çok beğendim mutlaka deneyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir