Ana Sayfa » Karışık Bebek Örgüleri » Bebek yelek modelleri » Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri 2019

Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri 2019

 

Kış ayı yaklaşınca bayanlar örgüye ağırlık vermeye başlarlar. Özellikle kış ayında anne olacak olan anne adayları bebekleri için kış hazırlıklarına başlarlar. Tabi anne adayının yanı sıra anne adayının yakınları özellikle babaanne ve anneanne adayları torunları için yelekten patiğe şapkaya tüm marifetlerini sergilerler. Tabi bebeklerin olmazsa olmazları örgü bebek battaniyeleri de bunların içindedir. Gelecek olan bebek için herkes farklı farklı battaniyeler örerek adeta yarış içinde olurlar. Anneler bebeklerinin üşümemesi için örgü battaniyeleri daha fazla tercih etmektedir.

 

Örgü battaniyeler diğer battaniyelere nazaran bebekleri daha sıcak tutmaktadır. Sadece kış ayı için geçerli değildir bu battaniyeler. Sıcak yaz akşamlarında bile anneler bebekleri üşümesin diye kullanırlar bu battaniyeleri. Bebekleri ile dışarı çıktıkları zaman bu battaniyeler ile sararak bebeklerinin üşümesine engel olurlar. Farklı battaniye örnekleri arayanlar için Örgü bebek battaniyesi örnekleri 2017 modelleri size en yeni battaniye örneklerini sunmaktadır. Bebeğiniz ister kız olsun isterse erkek anneler bebekleri için örgü yaparken bundan hem büyük keyif alırlar hem de bebeklerini o battaniyelerle sarmak onları daha da mutlu eder.

Bebek Battaniyelerinde Farklı Ne Yapılabilir?

Örgü bebek battaniyesi örnekleri 2017  modelleri size farklı ve çok şirin örnekler sunmaktadır. Bir de bu battaniyeleri hayvan figürleri, kurdele, çiçeklerle süslediğinizde daha da şık bir görünümü olacaktır. Örgü bebek battaniyesi örnekleri 2017 modelleri değişik örgü teknikleri kullanarak bir de bunları figürlerle tamamlayarak bebeğinize çok yakışacak örnekleri bulma imkanı sunar. Battaniye üzerine işleme yaparak bebeğinizin adını ya da içinizden gelen güzel sözleri de işleyebilirsiniz. İster sade renklerle isterseniz cıvıl cıvıl olan renklerle yapabileceğiniz en kolay ve en zor örnekleri örgü bebek battaniyesi 2017’de bulabilirsiniz.

Bebek Battaniyesini Nasıl Farklı Kullanabiliriz?

Bebeğiniz biraz büyüdü artık emekliyor ve oturabiliyor mu? Örgü bebek battaniyelerini biraz daha büyük yaparak çocuklarınızın emekle döneminde yere serebilirsiniz. Battaniyenin altına dikeceğiniz biraz kumaş ve biraz elyaf ile bebeğiniz emeklerken dizleri acımayacaktır. Oturma döneminde bebeğinizin oturacağı yere serip düşme durumu olursa düştüğü yerin yumuşak bir zemin olmasını sağlayacaktır. Oyun oynarken temiz bir oyun alanı oluşturabilirsiniz.


2 Yorum

  1. Bebek battaniye modelleri arasında özellikle el örmesi olan modelleri çok fazla beğeniyorum. Sitenizde yer alan bu modellerin de çok şık olduğunu söyleyebilirim. Daha önceden bir tanesi ördüm ve gören herkes çok beğendi. Şimdi kızım için bir battaniye daha örmeyi düşünüyorum.

  2. Her yerde klasik bebek battaniye modelleri görüyordum. Fakat bu sitede birbirinden farklı çok güzel battaniyeler buldum. Bebeğimin doğmasına daha var. Fakat kısa sürede burada yer alan battaniye modellerinden birkaç tanesini yapmayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir