Ana Sayfa » Bayanlar İçin Örgüler/Modeller » Bayan patik modelleri » 2019 Modern Bayan Patik Modelleri

2019 Modern Bayan Patik Modelleri

2016 Yılına gireli henüz 3 ay oldu ve en modern bayan patikleri görücüye çıktı. 🙂 Hem şık hemde soğuk kapmamızdan korumak için patikler şart, hepimiz biliyoruz ki, biz bayanlar ayaktan soğuk aldığımızda bize geri dönüşü kötü oluyor özel günlerimiz daha fazla sancılı geçebiliyor.

En güzel patikleri sizler için sıraladık, 2016 yep yeni bir yıla girerken hem bunun sevincini yaşıyor hemde yıllar geçtikte daha güzel patik modellerini gösterebiliyoruz.

Hepsi çok güzel hem tığ işi patik örnekleri hemde örgü işi patik örneklerini  aşağıda bulabilirsiniz resimlerin üzerine tıklayarak büyük görsellerini görebilirsiniz.

Son zamanların hiti haline gelen babete benzeyen adete babeti andıran yeni patik modelleri piyasaya çıktı biz marifetli hanımlar ne yaptık ? tabiki de hemen tığlarımızı şişlerimizi ve iplerimizi alıp hemen modelleri çıkarmaya başladık. Gerek yakınlarımız için gerekse de satış amaçlı çünkü biz kadınlara para dayanmıyor 🙂 eşlerimizin verdikleri bir yere kadar kendi yaptığımız ve satışa sunduklarımızdan elde ettiğimiz paralarımızı da yine evlatlarımız için harcadığımız da genellikle satış amaçlı yapıyoruz.

Bilirsiniz çoğunuz şahitsiniz dir çocuklar aslında babalarından para pek isteyemezler bizim eteklerimize yapışırlar 🙂 bizlerde duygusalız ya al yavrum bende var diyerek aslında eşimizin bize vermiş olduğu o parayı bizde çocuklarımızı da veririz. Bu sebepten dolayı bizlerde kendi bütçemizi el emeklerimizi satarak ailemizi ek gelir elde edebiliriz.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir