Ana Sayfa » Bayanlar İçin Örgüler/Modeller » Kız Çocuk Şapka Atkı Modelleri 2019

Kız Çocuk Şapka Atkı Modelleri 2019

Kış ayının gelmesi ile birlikte örgü aksesuar yapımlarında da artış görülür. Hanımların el becerilerine göre farklı modellerde örgüler vardır. Örgüleri ister kendileri için isterlerse çocukları için yapabilirler. Çocuklarımızın soğuklardan korunması ve sıcak bir kış mevsimi geçirmeleri için örgü atkı, şapka, eldiven, süveter, hırka gibi birçok modeller tercih edilir. Örneğin; kız çocuk şapka atkı modelleri 2017 örgülerine yenileri eklenmiştir. Hem görünüş olarak şık, hem de soğuklara karşı korumak için uygundur. Çocukların yaş gruplarına uygun şapka ve atkı modelleri mevcuttur.

 

2017 yılı örgü kataloglarında çocuklar için renkli ve farklı modeller göze çarpar. Şiş ve tığ yardımı ile örülen şapka ve atkılar uzun bir zaman kullanılabilir. Şapka ve atkı modelleri bebekler içinde tasarlanmıştır. Videolu anlatımlar ve resimli anlatımlar ile 2017 yılına ait olan modellere göz atabilirsiniz. Kız çocuklarının zevkine ve tarzına uygun renk seçenekleri ile şiş örgüler ile yeni modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Yeni Sezon Trend Şapka ve Atkı Modelleri:

Düz örgülerin dışında şekilli, süslü, işlemeli, taşlı, puanlı ve baskılı bir çok şapka ve atkı modeli örebilirsiniz. Her modelin kendine özgü bir şıklığı vardır. Fakat kız çocuk şapka atkı modelleri 2017 yılı için en çok tercih edilen üçlü kombinlerdir. Bu kombine şapka, atkı ve eldiven eşlik eder. Çocuklarınızın zevkine uygun olan yün renklerini seçerek takım halinde örgü yapabilirsiniz. Sade renklerde ve karışık renklerden süslenmiş üçlü kombinlere işlemeler yapabilirsiniz.

Üçlü kombin örgüsünden sonra modeli tasarlamaya sıra gelir. Yapacağınız tasarımlar yaş gruplarına göre değişebilir. Kız çocukları için daha renkli ve daha hareketli tasarımlar tavsiye edilir. Örneğin; çiçek baskısı ile bitirilmiş bir modeli boncuklarla ya da yapışkan malzemeler ile tasarlayabilirsiniz. Fiyonk, ponpon, boncuk gibi daha birçoğunu ekleyerek basit bir modeli görsel olarak şık bir hale getirebilirsiniz. Kız çocuk şapka atkı modelleri 2017 kataloğunda çocuklar için her yaşa uygun hazırlanmış yeni modeller vardır. Bu modellerden yola çıkarak ikili kombini yapabilirsiniz. Bebekler için şapka ve eldiven tasarımı yaparken, çocuklar için üçlü kombin setinden faydalanabilirsiniz.


1 Yorum

  1. Yaşadığım şehirde havalar genellikle çok soğuk oluyor. Ben de bu şekilde örme olan atkı ve şapka modelleri arıyordum. Çok hoş duran modeller olduğunu söyleyebilirim. İlk fırsatta yer alan modellerden birisini yapacağım. Yaptıktan sonra yorumumu güncellerim. Kızıma çok yakışacağına emin olduğum modeller var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir