Ana Sayfa » Kız Bebek Örgüleri » Kız Çocuğa Örgü Hırka Yelek Örnekleri

Kız Çocuğa Örgü Hırka Yelek Örnekleri

Kız çocuklarınız için yelek veya hırka örmek istiyorsanız bu yazımızda sizlere en güzel örgü işi hırka ve yelek modelleri sizler ile olacak. 2017 örgü hırka yelek örnekleri oldukça ideal olmakla beraber yapılışı hem kolay hem de trend örnekleri içermektedir.

Kız bebekleriniz için örgü işlerini seçerek her hangi bir ürün yapmak niyetinde iseniz sizlere yelek, süeter, hırka veya bir çok benzeri ürünü yapmak mümkün. Özellikle çocuğunuz yeni doğan ise patik ve yelek işlemek oldukça zevklidir. Örgü bere modelleri olsun, örgüden hırka yapımı, örgü işi hırka örnekleri gibi bir çok kalem sizleri beklemekte.

Özellikle anne anneler bu gibi işlerde oldukça hamarat olduğunu söyleyebiliriz. Zira geçmişten günümüze kadar bizden büyük oldukları için, onların gördükleri örnek ve motifler bizim gördüklerimizden daha fazladır.

Kız Çocuğa Örgü Hırka Yelek Örnekleri

Bugün sizlere bu örnekleri verirken, bugüne kadar çok beğendiğim ve kendi kızım için yaptıklarımı vereceğim. Göreceğiniz üzere kız çocuklarınız için oldukça iyi bir seçim olacaktır bu örnekler. Örneklerin nasıl yapıldığına konusuna gelecek olursak şimdi uzun uzadıya yazmak istemiyorum. Beğendiğiniz bir örnek var ise bize aşağıdaki yorum alanından ulaşarak, modeli nasıl yaptığımı anlatabilirim. Hatta ilerleyen günlerde konu hakkında youtube.com üzerinden, örgü hırka yelek örneği yapılışlarını da video çekerek yükleyeceğiz. Bu sayede sizlerde nasıl yapıldığını görerek, izleyerek öğrenebileceksiniz. 2017 örgü hırka modelleri sizler ile…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir