Ana Sayfa » Kız Bebek Örgüleri » Kız bebek patik modelleri

Kız bebek patik modelleri

Kız bebeklerimize örgü işi patik modellerini sunuyoruz 🙂

Desen desen patik örnekleri çiçek, böcek ve hayvan figürleri ile çok güzel görünüyorlar.

Evet anneler soğuk kış günlerinde o minicik ayakların üşümemesi için yavrularımıza bebek patik modellerini  sizlere kaynak olması sebebiyle bu yazımızı açtık.

Benimde çok hoşuma giden bebek patiği örneklerini aşağıda görebilirsiniz, resimlerin üzerine tıkladığınızda büyük görsellerine ulaşabilirsiniz.

Bizler bebeklerimiz için her şeyi yapabiliriz ve yapacağımız fedakarlıkların sınırı yoktur. Anne ve babalar için vazgeçilmez hayatın anlamı ve karşılıksız sevginin en büyüğüdür bebeklerimiz. Bu yazımızda onlar için yapabileceğiniz bebek patik modellerini araştırdık ve bulduklarımız sizlere galerimizde paylaştık.

Özellikle kış aylarında bebek patik modelleri yapımının fazlalaştığı söylenebilir. Bu yüzden yaz aylarından itibaren bir patik modeli aranmaya başlanır. Kız bebek patikleri ise daha çok pembe renk ve tonları ile mor ve tonları arasında yapılmıştır. Sizlere vereceğimiz modellerin arasından bebeğinize yakışacak en iyi modeli seçerek, küçük ayaklarına giydirin.

Galerimizde bulunan ve erkek bebek patik modelleri resimlerinde oluşan modelleri incelemeyi unutmayın.

 

 


16 Yorum

 1. Patik modellerinin hepsi de birbirinden şık. Özellikle özel günlerde bebeğine giydirecek patik arayan kişilerin denemesi gerektiğini düşünüyorum. Ben üzerinde kelebek detayı olan modeli öreceğim. Hem günlük hayatta hem de misafirliğe gittiğimiz zaman bu modeli kızıma rahatlıkla giydirebilirim. Bütün patik modellerini çok beğendim.

 2. Kızım için en güzel patik modellerini burada buldum. Yer alan bütün modeller gerçekten çok hoş duruyor. Yalnız yapım aşaması hakkında birkaç sorun yaşıyorum. Bu konularda pek becerikli birisi sayılmam. Bu yüzden anneme yaptıracağım. Özellikle şık durdukları için patik modellerinin misafirliğe giderken çok uygun olduğunu düşünüyorum.

 3. Doğacak olan kızım için örmeyi planlıyorum. Heyecandan olsa gerek doğmadan her şeyi hazır olsun istiyorum. Pembe dışında yer alan farklı örneklerden de paylaşabilir misiniz? Birde başka hangi renk kullanılabilir?

 4. Patik modelleri arasında en fazla burada yer alan patikleri seviyorum. Gerçekten farklı ve güzel patikler… Ortası çiçekli olan modeli sarı ip ile denesem sizce nasıl olur?

 5. Daha önceden kuzenim buradan görerek kızım patik örmüştü. Gerçekten çok güzel patik modelleri bulunuyor. Şimdi kendisinden ikinci sırada yer alan modeli örmesini rica eddeceğim. Farklı renkler denesem sizce nasıl durur?

 6. Ben öreceğim modeli çoktan seçtim bile… Umarım örebilirim. Önceden ufak modeller örmüştüm. Fakat bu modeller biraz ağır gibi duruyor.

 7. Bu patikleri nasıl örebiliriz? gerekli olan eşyaları nereden almalıyım? Kusura bakmayın patik örme konusunda tecrübesizim ilk defa patik örmeyi deneyeceğim.

 8. Kızım için tam olarak aradığım patik modelini burada buldum diyebilirim. Bizimle bu güzel patik modelini paylaştığınız için çook teşekkür ederim.

 9. Buradaki patik modellerinin hepsini anneme ördürmeyi düşünüyorum. Hepsi de çok hoşuma gitti. Acaba almam gereken malzemeler nelerdir? Kaç tane ip yeterli olur?

 10. Kelebekli olan patiğin üzerinde kalp desenleri olanını yapmıştım. Herkes nasıl yaptığımı merak ediyor. Patik modelleri arasında en fazla burada yer alan modelleri beğeniyorum. Tebrik ederim.

 11. Ceylan Çakmak

  Ben patik örmeyi bir türlü beceremiyorum. Bu yüzden komşumdan rica ediyorum o örüyor. Bu patik modellerini örebilmesi için hangi ipliklerden almam gerekiyor?

 12. Gerçekten çok farklı ve çok güzel patik modelleri… Bu modellerden birisini kızıma mutlaka yapacağım. İp alırken normal patik ipi olarak mı alıyoruz?

 13. Ben özellikle ikinci sırada yer alan modeli çok beğendim. Farklı renklerle denemeyi düşünüyorum. Modelin hazırlanması evresinde özellikle dikkat etmem gereken bir nokta var mı?

 14. Aybüke Karaman

  Bebeğim için patik modelleri arıyordum. Gerçekten çok güzel modeller var. Kızım için farklı patik modelleri arıyordum. Özellikle ilk sıradaki modeli çok beğendim. Farklı renkler ile denesem de aynı şekilde şık durur mu?

 15. Bende kız bebeklerinde özellikle bantlı olan patik modellerinden hoşlanıyorum. Genellikle ayakkabı bir görünüm veriyor. Bu tarz patik modellerinde bant sonradan mı ekleniyor?

 16. Tam olarak benim bebeğim için uygun olan muhteşem patik modelleri… Özellikle bir yere giderken giydirebilmek için şık ve güzel patikler arıyordum. Bu sayfayı bulmam isabet olmuş 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir