Ana Sayfa » Anlatımlı El İşleri - Örgüler » İki Renkli Bebek Patikleri

İki Renkli Bebek Patikleri

 

Kış ayının vazgeçilmez modellerinden biri ile yeniden karşınızdayız. Hanımların rahatlıkla ördüğü ve farklı modeller için faydalanabilecekleri patik örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Yetişkinler ve çocuklarınız için isteyerek öreceğiniz şık ve örülmesi kolay modeller kategoriler arasında yer alıyor. Örneğin; iki renkli bebek patikleri bu örneklerin arasındadır.

 

Renkli ve işlemeli yünlü ipler ile örülerek oluşturulan modeller vardır. Yünlü iplerin şekilli olanlarından alarak iki renkli bebek patiğini örebilirsiniz. İstediğiniz desende ve renkte yün ipleri bulabilirsiniz.

Renkli Patik Yapımı:

Hanımların el becerilerine göre tercih edeceği trend bebek patikleri kategoriler arasında yer alır. Bebeklerinin daha sıcak ve daha sevimli bir görünümde olması için farklı modeller ile örülmüş şık patikler vardır. Ev patikleri ve dışarıda giyilebilecek patik olmak üzere iki türlüdür. İki renkli bebek patikleri modellerini çıkarırken istediğiniz örnek şeklini verebilirsiniz. En pratik yöntem olarak şekilli yün ipleri tercih edilir. Yün ipleri pullu, işlemeli, renkli, sade, çizgili ya da herhangi bir nesnenin resmini üzerinde barındırabilir.

Bebek patiklerinde ki renk uyumu ve sevimli modelleri sayfa üzerinde paylaşılmıştır. Patik örmeyi seven ya da yeni patik örmeye başlayacak hanımlar için videolu ve resimli anlatımlar yer alır. Becerinize göre istediğiniz kategoriden istediğiniz seçimi yaparak tığ ya da şiş örgüsüne başlayabilirsiniz. Bebek patikleri küçük olduğu için şiş yardımı olmadan tığ ile örülebilir. Renkli patikler tığ ile daha canlı ve kabarık durur.


1 Yorum

  1. Tek renk o kadar çok patiğimiz varki şimdi daha farklı ve renkli modellerin arayışına girdim. İki renkli olan bebek patiği modellerinin de çok güzel durduğnu söyleyebilirim. İçlerinden birkaç tanesini kaydettim. Vaktim olduğu ilk zamanda örmeye başlayacağım. Arkadaşlarıma da patik modelleri konusunda bu siteyi öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir