Ana Sayfa » Anlatımlı El İşleri - Örgüler » Haraşo Desenli Bebek Yelek Modelleri

Haraşo Desenli Bebek Yelek Modelleri

Bebek yelekleri arasında en fazla tercih edilenlerden biri haraşo desenli bebek yelekleri geliyor. Zira bu örneklerden bebek bolero yapmak mümkün. Bildiğiniz gibi bebeklerin vücut ısısı normal bireylere göre daha azdır. Bu nedenle onların üşütmemeleri için hem soğuktan hem de mikroorganizmalardan korunması gerekiyor. Bu nedenle soğuk kış ayları olsun yaz ayları dahil bebeklerin üzerinde yelekleri olmadan kesinlikle dışarı çıkarmamanız önerilir.

Yeni Bebek Yelek Modelleri arasında bir çok yeni model bulunuyor. Şekil ve stil bazında oldukça gösterişli örneklerden bahsedebiliriz. Yeleklerin üzerinde hayvan resimleri oldukça fazla kullanılmakta. Sizlerde daha farklı motifleri üzerine işleyebilirsiniz. İlla bu resim olacak diye bir şart yok. Bu nedenle vereceğiniz model farklı veya değişik olabilir.

Günümüz şartlarında Haraşo Desenli kullanılan bir çok motif bulunmakta. Sadece bebek yeleklerinde değil, bayan yelekleri veya süveter modellerinde de bunları görebiliriz. Hem kız çocukları için hem de erkek çocukları için Haraşo Desenli bebek yelekleri oldukça ideal olacaktır. Renkli kazak örnekleri arıyorsanız diğer makalelere de göz atabilirsiniz.

Haraşo desenli örgüler, haraşo örgü modelleri konusunda bir çok motifi buradan alarak işlemeye başlayabilirsiniz. Yaparken adım adım gitmeniz önerilir. Bu yüzden tavsiyemiz kesinlikle modellerin yakın görüntüsüne bakmanız. Bayanların hemen hepsi eski modellerden çok yeni haraşo desenli örgüleri tercih etmektedir. Sizlerde aşağıdaki örneklere bakarak hızlıca başlayabilirsiniz bebek yeleklerine.


2 Yorum

  1. Haraşı deseni benim yelek ve hırkalarda en fazla beğendiğim deneseler arasında yer alıyor. Bebek yelekleri için de son derece uygun olduğunu gördüm. Özellikle soğuk havalarda bebeğime sürekli yelek giydirdiğim için bu modeller arasıdnan birisini seçerek yapacağım. Bu kadar farklı ve değişik modellerin olduğunu bilmiyordum.

  2. Melike Yılmaz

    Gerçekten çok güzel modeller var. Acaba sizler haraşo desenini yaparken neye dikkat ediyorsunuz. Ben bu deseni yaparken çok zorlanıyorum. Bir de kaç numara şiş ile yapılması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir