Ana Sayfa » Erkek Bebek Örgüleri » Erkek Çocuğa Örgü Hırka Yelek Örnekleri

Erkek Çocuğa Örgü Hırka Yelek Örnekleri

Çocuğunuz erkek ise aşağıdaki örgü hırka yelek örnekleri tam da istediğiniz ürünler olacak. Yapılışı hem kolay hem de zaman almayan hırka yelek örneği ile kısa sürede çocuklarınıza güzel el işleri yapacaksınız.

Bebek örgüleri konusunda sitemiz bebekorguleri.net ile ayrıcalığın farkına varacaksınız. Biz bayanlar olarak örgü işlerine oldukça fazla merak sarıyoruz. Özellikle hırka ve yelek modelleri olarak yeni çıkan her örneği, üzerimizde veya sevdiklerimizin üstünde görmekten çok memnun oluyoruz. Bu yüzden her hafta yelek veya hırka örneği konusunda ben de sizler gibi örnekler peşindeyim.

Ülkemizin her yöresinde çeşit çeşit yelek örneği görmek mümkün. Konu çocuklarımız ise, o halde en güzel yelek ve hırka örneklerini alarak, hızlıca bunları yapma işinde iseniz sizde benim gibi düşünüyorsunuz. Yelek işlemek patik işleme gibi düşünülebilir. Hem kolaydır hem de yapınca zamanımızı alarak, bizlere zevk vermektedir. Ancak bazı hanımlar sıkılgan davranabilir bu yüzden sıkıldığınız anda şişi bırakın ve biraz dinlenin hanımlar.

2017 yılına gireceğimiz bugünlerde artık sizlerde erkek çocuk örgü hırka modelleri, erkek çocukları için örgü modelleri, erkek çocuklar için örgü modelleri, erkek çocuk örgü modelleri, cocuk orgu modeli, erkek cocuklari icin orgu hirka modelleri, erkek cocuklar icin orme pati, erkek çocuklar için örgüler, örgü modelleri çocuklar için, erkek cocukları için örgü çeşitleri konusunda bir çok örneği yapabileceksiniz.

Örgü hırka ve yelek örnekleri yaparken, önceliğiniz yakadan başlanılmasına dikkat edilmelidir. Renk konusunda kararı sizlere bırakıyorum arkadaşlar.

Erkek bebek yeleği nasıl yapılır

erkek bebek yeleği nasıl yapılır anlatımlı


1 Yorum

  1. Genellikle internet kız çocukları için çok fazla hırka ve yelek modeli var. Fakat erkek çocukları için bir türlü aradığım gibi bir model bulamıyordum. Aradığım modeli sitenizde buldum teşekkür ederim. en kısa zamanda bu yeleği yapmaya başlayacağım. Şık ve güzel duran bir model. Bebeğime çok yakışacağına da eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir