Ana Sayfa » Erkek Bebek Örgüleri » Erkek bebek patik modelleri

Erkek bebek patik modelleri

Erkek bebeklerimiz için patik modellerini sizler için bir araya getiriyoruz. Desen desen patik örnekleri çiçek, böcek ve hayvan figürleri ile çok güzel görünüyorlar.

Evet anneler bu soğuk kış günlerinde o minicik ayakların üşümemesi için yavrularımıza bebek patik modellerini sizlere kaynak olması sebebiyle bu yazımızı açtık.

Benimde çok hoşuma giden bebek patiği örneklerini aşağıda görebilirsiniz, resimlerin üzerine tıkladığınızda büyük görsellerine ulaşabilirsiniz.

Bizler bebeklerimiz için her şeyi yapabiliriz ve yapacağımız fedakarlıkların sınırı yoktur. Anne ve babalar için vazgeçilmez hayatın anlamı ve karşılıksız sevginin en büyüğüdür bebeklerimiz. Bu yazımızda onlar için yapabileceğiniz bebek patik modellerini araştırdık ve bulduklarımız sizlere galerimizde paylaştık.

Özellikle kış aylarında bebek patik modelleri yapımının fazlalaştığı söylenebilir. Bu yüzden yaz aylarından itibaren bir patik modeli aranmaya başlanır. Erkek bebek patikleri daha çok koyu renklerde mümkünse içerisinde pembe ve tonlarının bulunmadığı mavi tonları, siyah tonları, kırmızı, sarı renklerde yapılan modellerden oluşmaktadır.

Galerimizde bulunan ve bebek patik modelleri resimlerinde oluşan modelleri incelemeyi unutmayın.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir