Ana Sayfa » Erkek Bebek Örgüleri » Erkek Bebek Örgü Hırka Örnekleri

Erkek Bebek Örgü Hırka Örnekleri

Erkek bebekleriniz veya çocuklarınız için en güzel hırka yelek örneklerini sizler için derledik hanımlar. Bu modeller ile en gözde modelleri kendi  çocuklarınızın üzerinde göreceksiniz.

Erkek Bebek Örgü Hırka Modelleri

Örgü hırkalar eskiden annelerin çocuklarına soğuk kış günlerinde koruyucu olması için yapılmakta idi. Günümüzde pek çok ünlü marka örgü hırka tasarımları ile dikkatleri çekebilmektedir. Örneğin erkek bebekler için örgü hırkaları Marka bebe gibi sitelerde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Erkek bebekler için tasarlanan örgü hırkalar genellikle lacivert, beyaz, mavi, kırmızı, gri gibi pek çok renkte yapılmaktadır. Tomy Hilfiger Carter’s gibi ünlü markalar çocuk kıyafeti tasarımları ile de ön plana çıkmaktadır. Özellikle bu sezon ünlü markalar erkek bebek örgü hırka modelleri ile adından sıkça söz ettirecektir.

Erkek Bebek Hırka Modası

Eskiden el emekleri olarak örülen hırkalar özellikle son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Pek çok çocuk markası bu kış sezon kataloglarında örgü hırka detaylarında oldukça fazla yer vermiştir. Çocuk giyiminde önemli bir isim haline gelmiş “Civil” markasında bu sezon erkek bebek örgü hırkaları ön plandadır.

Birbirinden farklı hırka modelleri arasında özellikle bu sezon mont ve hırka birleşimli modeller çok görülecektir. Çocuklarınızı soğuğa karşı koruyan montlar yün hırkaların birleşimi ile oldukça tarz duracaktır. Tarz sahibi anne ve çocukları bu kış oldukça dikkat çekecektir. Örgü hırkalar ile uyumlu örgü bereler de bu sezon kombin olarak satılacaktır. Birbirinden farklı renklerdeki hırka modelleri arasında erkek bebekler için bu sezon en çok tercih edilecek olan renklerden biri de füme ve bordo kombinidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir