Ana Sayfa » Kız Bebek Örgüleri » En Son Anlatımlı Tığ İşi Bebek Elbise Modelleri 2019 (20 adet)

En Son Anlatımlı Tığ İşi Bebek Elbise Modelleri 2019 (20 adet)

Tığ İşi Bebek Elbise Modelleri 2018

Tığ işleri örgü modellerinden daha farklı bir görünüme sahip olduğu için tercih edilmektedir. Bununla birlikte tığ işinde daha başarılı olan kadınlar, kız çocukları için bebek elbise modelleri de tasarlayabilirler. Anlatımlı tığ işi bebek elbise modelleri internet üzerinden çok rahat bir şekilde edilebilir. Bununla birlikte ilmeklerin sayısı, tığ numarası gibi ipuçları da yine internet üzerinden verilebilmektedir. Farklı bir şekilde kız çocuklar için elbise modelleri yine internet üzerinde yer almaktadır.
Bu modellerin askılı, kalın askılı ve yarım kollu olan farklı türde kol modelleri de bulunabilmektedir. Yaka kısmı v şeklinde ya da kare olan modellerden istenileni tercih edilebilir. Son dönemlerde elbise modellerinde üst tarafı tığ şeklinde tasarlanmış olup etek bölümünde ise tül kullanılarak tamamlanmış modeller de vardır. Tülün üst kısımda kullanılan dantel işlemesi ile benzer renkte kullanılması da bütünlüğü sağlar.

 

Tığla Bebek Elbisesi Nasıl Örülür (Baştan Sona Anlatım)

Kız çocuklar için elbise modelleri tartışmasız olarak en çok tercih edilenlerdendir. İnternet üzerinden tığla bebek elbisesi nasıl örülür şeklinde arama yapıldığında pek çok farklı modele ulaşmak ve bu modellerini nasıl yapıldığı hakkında bilgi edinmek de oldukça kolaydır.

Bebek elbise modellerinde genellikle şapka ile birlikte aynı şekilde işlenen modeller de bulunur. Tığ işi olan elbise modellerinde çiçek ya da kurdele gibi detaylar da tercih edilebilir. Bebeğin vücut ölçüsüne uygun şekilde tığ işi modelleri tercih etmekte daha sağlıklı sonuçlar verebilecektir.

 

Tığ İşi Bebek Elbise Örnekleri

Bebek elbise modelleri farklılaşabilmektedir. Kimi zaman şapka ya da terlik gibi farklı kıyafetler ile de kombin yapmak mümkündür. Bazı kadınların elbise modellerinde tercih ettikleri tığ işi terliklerde bu elbiseler ile daha hoş bir görünümün sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Tığ işi bebek elbise örnekleri farklı renklerde ve modellerde yer alır. Ayrıca bebekler için yapılmış olan elbiselerde keçe ayrıntılarına da yer verilebilir. Anlatımlı tığ işi bebek elbise modelleri yoğun bir şekilde internet üzerinden karşımıza çıkabilmektedir. Bebeklerin yutma tehlikesi olduğu için boncuk yerine boncuk şeklinde olan bir tığ işi de elbiseye iliştirilebilir. Farklı malzemelerin kullanılması ile birlikte de çiçek desenleri oluşturulabilir.

 

 

Konumuzun Başlıkları:

tığ işi bebek elbise modelleri
tığ işi bebek elbiseleri nasıl yapılır
tığ işi bebek elbisesi nasıl örülür
tığ işi bebek elbisesi nasıl yapılır
tığ işi bebek elbisesi ve yapılışı
tığ işi bebek elbiseleri anlatımı
tığ işi bebek elbise modeli
tığ işi bebek elbise örnekleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir