Ana Sayfa » Bayanlar İçin Örgüler/Modeller » En Güzel Bebek Örgü Modelleri (20 Adet)

En Güzel Bebek Örgü Modelleri (20 Adet)

Bu konumuzda sizlere en güzel bebek örgü modelleri hakkında kapsamlı bir içerik hazırladık. Uzun zamandır yavaş yavaş ülkemizi yoklayan soğuk, sonunda geldi ve kapıya dayandı. Hatta bazı şehirlerimize kar bile yapmaya başlamış durumda. Bu soğuk havalarda bebeklerimizi üşütmemek için çok yoğun bir tempoyla örgü işlemeye devam ediyoruz. Kimilerimiz bebekleri için şapka, bere, atkı tarzı örgüler örerken; kimilerimiz de kalın kazaklar, yelek ve hırka gibi geniş örgülerden işliyoruz. Tüm bunların yanı sıra bazı anneler, babaanneler veya anneanneler de bebekleri için motifli battaniyeler örüyor ki üşümesinler. 🙂

İlerde öreceğiniz bebek örgüleri için sizlere özel olarak, en güzel bebek örgü modelleri başlığı altında hazırlamış olduğumuz fotoğraf galerisine göz atmayı ihmal etmeyin.


1 Yorum

  1. El emeğinin güzelliği hiçbir yerde yok. Hazır kıyafetlere göre bu tarz şeylerin daha güzel durduğunu söyleyebilirim. Özellikle baykuşlu hırka ile battaniye modelini en kısa süre içerisinde yapacağım. Hırkayı kahverengi yerine kırmızı yapsam nasıl durur? Oğluma kırmızı rengi çok yakışıyor. Kahverengiyi renk olarak ben pek sevmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir