Ana Sayfa » Bayanlar İçin Örgüler/Modeller » En Güzel Bebek Odası Modelleri 2019

En Güzel Bebek Odası Modelleri 2019

Bebek odaları biz anneler ve çevremizdekiler için çok önemlidir. O odanın dizaynı ve renk tonları, bunun gibi bir çok etmenin tam uyumlu olması gerekiyor.

Değişik Bebek Odaları

Her anne ve baba bebeğinin odasını hazırlamak için gün sayar. Bebeği için bir sürü araştırmalar yaparlar. Bebeği için en sağlıklısını en kalitelisini aramaya başlar. Bebek mobilyalarını araştırmaya başlarlar.

2017 bebek mobilyaları ve fiyatları hakkında sizi bilgilendirelim. Bebek mobilyalarında en önemli olan bebeğin karyolasıdır. Hem bebeğin rahat uykuya dalmasını sağlayacak hem de onu tehlikelerden koruyacak bir karyola olması gerekir. Karyolanızın korkuluklarına dikkat etmelisiniz. Aralarındaki mesafe ne çok az ne de çok fazla olmalı. Bebeğinizin kolu yada bacağını sıkışmasını önlemek gerekir. Aynı zamanda sivri uçlu olmamasına dikkat edin. Olası yaralanmaları engelleyebilirsiniz. Bebeğinizin rahatlığının yanı sıra annenin de rahatlığı önemlidir. Karyolanın altı yüksek olursa anne için temizliği rahat olur. Anne bebeğinin eşyalarını rahatlıkla yerleştirmeli ve aradığı her şeyi hemen bulmalıdır. Bebek mobilyalarında en kullanışlı dolabın bol raflı yada çekmeceli olmasıdır. Çekmece olması daha rahat ve sağlıklıdır. Bebeğinizin odasının aynı zamanda anti alerjik olması gerekir. Buna çok dikkat edilmelidir. Özellikle bebeğinizin alerji durumu var ise bu tercihiniz size yararlı olacaktır.

Bebeğinizin rahat uykuya geçmesi içinde uygun bir yatak seçmeniz gerekir. Anti alerjik orta sertlikte sünger yatak kullanabilirsiniz. Aslında en sağlıklı yatak seçimi lateks yataklardır. Hem nefes alabilen, terletmeyen hem de anti alerjik olmasından dolayı en iyi seçimdir.

2017 bebek mobilyaları fiyatları şöyledir. En ucuz 500 TL’den başlamaktadır. Kalitesine göre fiyatları değişmektedir. Birçok mobilya firması bulunmaktadır. Fiyatlar değişkenlik göstermektedir. 500-1600 tl arasında fiyatlar bulunmaktadır. Tercih ve seçim sizin elinizde.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir