Ana Sayfa » Erkek Bebek Örgüleri » En Çok Beğenilen Bebek Kazak Modelleri 2019 (Resimli)

En Çok Beğenilen Bebek Kazak Modelleri 2019 (Resimli)

2018 Yılın En Çok Beğenilen Bebek Kazak Modelleri

Yeni yıl için bebeklerini yeni modeller ile giydirmek isteyen kadınların tercih edebilecekleri farklı türde bebek kazak modelleri bulunmaktadır. Bu kazak modelleri örgü ile ilgilenen kadınların oldukça tercih edebilecekleri modelleri kapsar. Bebek kazak modelleri 2018 yılında farklı türde olan modelleri de içermektedir. Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte bebeklerin hem soğuktan korunması hem de daha güzel gözükebilmesi sebebiyle örme ile ilgilenen kadınlar bu modelleri tercih etmektedirler.

space invaders bebek kazak modeli

 

Öne Çıkan Bebek Kazak Örgü Modelleri

Bu sene erkek bebekler için genellikle lacivert ve mavi gibi renklerin örgü modelleri üzerinde kullanıldığını söylebilmekteyiz. Aynı şekilde farklı detaylara sahip olan örgü modelleri de hem erkek hem kız bebeklerde kullanılmaktadır. Erkek bebeklerde kullanılan düğme detayı, kız bebeklerde kullanılan kalp detayı oldukça tercih edilmektedir. Aynı şekilde hem kız hem de erkek bebekler için kardan adam figürleri de kazak modellerinin üzerinde bulunur.

 

Bebek kazak örgü modelleri cinsiyete göre farklılık gösterir. Kazakların çoğu zaman bere ile takım halinde olması uyumu da sağlamaktadır. 2018 yılında oluşturulmuş olan örgü modelleri genellikle pratik olan modelleri içeriyor. Bununla birlikte erkek bebeklerde çizgi detayları da oldukça şık bir görünüme sağlamakta. Aynı şekilde hem erkek hem de kız bebekler için kapşonlu olan kazak modelleri de tercih edilmektedir. Örgülerin nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için internet üzerinden farklı sitelerden yardım alınabilir.

 

 

Erkek Bebek Kazakları Örgü Modelleri

Erkek bebekler için de farklı türde kazak modelleri bulunmaktadır. Bebeklerin cildini tahriş etmeyecek özellikte kazak yapılabilmesi için daha yumuşak olan yün tercih edilmelidir. Erkek bebek kazakları örgü modelleri içerisinde de daha düz olan modeller tercih edilebilir. Bebeklerin yutmaması adına düğme gibi ayrıntıların kullanılmaması daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Bununla birlikte bebekler için ördek, çiçek, kardan adam, penguen gibi farklı motifler de kazaklarda görülebilmektedir. Ayrıca bu farklı motiflerin bebek kazak modelleri 2018 konseptinin içinde de yer alması, annelerin bebeklerinin kazaklarını bu şekilde tasarlamalarına yardımcı olmaktadır. Kazaklar sayesinde de bebeklerin hem üşümemesi hem de daha güzel görünmeleri sağlanmaktadır.

 

 


1 Yorum

  1. Modellerin hepsi o kadar güzel ki adeta hangisini seçsem diye düşünüyorum. Resmen hazır kazaklardan hiçbir farkı yok. Aslında daha önce hiç kazak örmediğim için basit bir modelden başlamak istiyorum. Sizce bu kazak modellerinin hangisi basit bir şekilde örülebilir? Bazı modeller beni çok zorlayacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir