Ana Sayfa » Anlatımlı El İşleri - Örgüler » El Örgüsü Çocuk Bebek Bere Yeni Modelleri

El Örgüsü Çocuk Bebek Bere Yeni Modelleri

 

El örgüsü ile yapılan çocuk bebek bere modelleri arasında en çok yeni çıkan bere ve şapka örnekleri dikkatimizi çekiyor. Yapılışı itibari ile tüm bayanların rahatlıkla ve kolay bir şekilde hazırlayabileceği modelleri seçme gereksinimi duyduk. Hem hızlı hem de ihtişamlı bir örnek çıkartabilirsiniz.

Çocuk Bere Atkı Şapka Örnekleri

Çocuklar için özellikle takım halinde alınan atkı ve berelerin yanında eldivenlerin de olduğunu belirtelim. Hazır giyim olarak alınmaktansa el örgüsü ile yapılanlar daha sağlıklı olacaktır. Zira sanayi bölgesinde kullanılan ip türünün nereden geldiği (yurt dışı) tam olarak belli olsa da ne tür şartlar ile yurda sokulduğu bilinmediğinden, el emeklerine odaklanmanızı öneriyoruz.

Çocuklarınızın kışın soğuk günlerinde üşümemeleri için onların baş bölgelerinden itibaren sarılması önerilir. Bu nedenle bere ve atkı olmadan, bu kış günü dışarı çıkarmamak gerekiyor. Karın yağdığı dönemlerde ise eldiven almak daha mantıklı gelecektir.

Bebek Bere Atkı Şapka Örnekleri

Kullanılan örneklere baktığımızda motiflerle yapılan bere, çok şık nar çiçeği ve beyaz renginde tığ ile örülen şapka, çiçek motifli çanta ve şapka, çok şık pembe ve beyaz çiçek motifli şapka ve kaşkol, ebruli iple örülen saç örgüsü tekniği kullanılan ponponlu bere modelleri, rengarenk şapkalar ve daha fazlası için galerimizde ki modelleri inceleyebilirsiniz..

Bebekleriniz için kullanılan bebek berelerini sabırsızlıkla incelediğinizi biliyoruz bu nedenle sizlere en tatlı olanlarını seçtik hanımlar.


1 Yorum

  1. Bere modelleri arasında en farklı modelleri burada buldum. Çocuğuma özellikle okula giderken takması için bir bere modeli arıyordum. Yer alan modeller arasında hepsi çok güzel duruyor. Hangisini öreceğime karar verdikten sonra hemen örmeye başlayacağım. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir