Ana Sayfa » Anlatımlı El İşleri - Örgüler » El Örgüsü Bebek Sandalet Modelleri

El Örgüsü Bebek Sandalet Modelleri

Hanımlar bebekleriniz ve çocuklarınız için şık ve sevimli sandalet modellerini incelemeye ne dersiniz? 2017 sezonuna özgü hazırlanmış bebek sandaletleri ile daha önce görmediğiniz modelleri bulabileceğiniz bir katalog paylaşıyoruz. El örgüsü bebek sandalet modelleri adlı kategorimizde yaz, kış ve ilkbahar mevsimlerine özel hazırlanmış trend örgüleri bulabilirsiniz. En beğenilen modeller arasından yapılan seçimlerle hanımlara örgü işinde kolaylık sağlandı. İlk defa sandalet örecekler için kolay ve şık örneklere de yer verilmiştir. Hanımlar el becerilerine göre içlerinden seçim yapabilir.

 

Bebeklerin daha sağlıklı ayakkabılar giymesi ve kimyasallardan korunması için tercih edilen ürünler örgülü ürünlerdir. Bebek sandaletini evde yapabileceğiniz modelleri sizlerle paylaşıyoruz. Renkli ve sağlıklı olması ile birlikte giyildiğinde bebekler için hafif taşınabilir bir ayakkabı haline dönüşür. Hem yürümeyi kolaylaştırır hem de yere daha rahat basmayı kolaylaştırır.

2017 Trend Bebek Sandaletleri

Sandaletleri bebeklerinize güvenle ve rahatlıkla giydirmek için trend haline gelmiş sandalet modelleri ile karşınızdayız. Süslü, işlemeli, pullu, fiyonklu, boncuklu, sade ve puantiyeli modeller ile renkli bir sandalet modeli çıkarabilirsiniz. Ayakları daha sıcak tutan ve kavrayan sandaletler bebekleriniz ayaklarını güvene alacaktır. Halka desenli örgü modelleri ve renkli ipler ile örülen şekilli örgüler sandalet modellerinde de kullanılabilir. Renkli yün ipler ile sevimli örgü karakterleri ortaya çıkarılabilir.

El örgüsü bebek sandalet modelleri için videolu ve resimli anlatımlarından faydalanabilirsiniz. Farklı modeller için ayrı video ve galeri alanı mevcuttur. Tercihinize ve zevkinize göre modellerden birini seçerek bebeklerinizi rahatına kavuşturabilirsiniz. Yeni yürümeye başlayan bebekler için sandalet ayakkabılar tercih edilir. Fakat yapı olarak sert ve ağır oldukları için bebekler yürümede zorlanır. Bu yüzden hanımlar için el örgüsü olan bebek sandalet modellerinin paylaşımı sağlandı.


1 Yorum

  1. Sandalet modellerinin hepsi gerçekten çok harika duruyor. Bir de el örmesi olunca farkını çok net bir şekilde belli ediyor. Ben de teyzemden rica ettim kızım için bu modellerden birisini örecek. Kendisi bu konularda çok beceriklidir. Sandaleti örmesi bittikten sonra buradan sonucunu paylaşırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir