Ana Sayfa » Bayanlar İçin Örgüler/Modeller » 2019 Bayan Şal Modelleri

2019 Bayan Şal Modelleri

2016 Şal modelleri ile şıklığınıza şıklık zarafetinize zarafet katın. Biz bayanlar için kapalılık önemli olmakla birlikte görselde nasıl durduğu da önemlidir o sebepten gideceğiniz yerlere göre de modelleri ve tarzları değişmektedir. Mesela bir düğüne giderken abiye tesettür şalları ve kendinden modelli şalları tercih ederiz. Çünkü bir düğün için günlük şal modelleri kullanmak biz yerine göre çok şık göstermekle birlik de çok sade de göstere bilir. Tercihiniz sadelik olabilir ama hem şık hemde sade olabilmekte sizlerin elinde.

Şallar hayatımıza gireli baya bir kolaylık oluştu çünkü eşarpların bağlanması yada önünü güzel durmasıydı derken baya bir zaman alıyordu ve yaz aylarında eşarp bizi sıkıyor gibi geliyordu fakat şallar hayatımıza girmeye başlayalı bizler biraz daha rahatladık gibi. Yazları sıcaklarda biraz daha serbest ve geniş bağlayarak sıcaklarda biraz da olsa serinler gibi oluruz. Şal modelleri ile spor şıklığını da yakalamış olduk, Bir kot pantolonun üzerine uzun spor tunik ve onunda üzerine spor uzun yelek giyinip şalımızı da bağlayınca inanılmaz spor ve hoş bir görünüm olmakta.

İstenilen yere ve duruma göre bir çok şal modelleri var dedik bunlar ipek şal modelleri, saten şal modelleri, kendinden desenli şal modelleri, hazır şal modelleri, yazlık şal modelleri, abiye şal modelleri, iki taraflı kullanıla bilen şallar, lazer şal modelleri ve daha sayamadığımız bir çok şal modelleri ile şal bize rahatlık sağlamaktadır.

Hazır abiye şal modelleri ile bir düğüne yada nişana giderken, bu kendi sözünüz yada çok özel bir gününüz olabilir işte o zaman tercih edilen şal modeli fabrikasında sizlere kolaylık vermesi için hazırlanmış kuaföre gitmeden kendinizin de hazır şal modeli ile hemen beş dakikada şık ve modelli bir şal bağlamış olacaksınız. Düğünlere giderken daha derli toplu olsun isteriz eşarp yada şallarımız değil mi? işte bu yüzden bize sağlanan bu kolaylıklardan yararlanarak özel günlerimiz için bu takım şal modellerini tercih edebiliriz. Diğer bir yandan desenli şal modelleri de en fazla tercih edilenler arasında bulunmakta. Bunların başını vazgeçilmezimiz olan leopar desenli şallar ile değişik figürlü şal modelleri çekmektedir.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir