Ana Sayfa » Karışık Bebek Örgüleri » Amigurumi organik örgü oyuncaklar

Amigurumi organik örgü oyuncaklar

Bebekler için örgüden oyuncak seçimi oldukça kaliteli ve başarılı bir tercih olacaktır. Bunlar arasında amigurumi örgü oyuncak modelleri daha fazla tutulduğu söyleyebiliriz. Hem sağlıklı bir seçim olacak hem de bebeklerin ilgisini renk tonlarından dolayı fazla çekecektir. Birde sıradan oyuncaklar yerine daha gösterişli ve hayvansal figürlerin devreye girmesi ile beraber amigurumi örgü oyuncakları daha başarılıdır.

Amigurumi organik örgü oyuncaklar

Bildiğiniz gibi oyuncaklar, çocuk veya bebeklerin gelişimi için oldukça önemlidir. Hem fiziksel hem de ruhen gelişmekte olan çağlardaki bireylerde, önemli bir dayanağa sahiptir bebek oyuncakları. Misal anneler, çocuklarına yaş aralıklarına göre zeka kartları alıp, onları evde veya okulda eğitebilir. İşte amigurumi oyuncaklar da bunlardan biridir.

Günümüz oyuncak dünyasında naylon ürünlerden geçilmiyor. Beğendiğimiz bir oyuncağın kokusu bile derimize zarar verebiliyor. Birde bunu kalkıp nasıl bebeklerimizin veya çocuğumuzun ellerine verelim ki? İşte bu yüzden hem doktorlar hem de uzmanlara göre oyuncak seçiminde bu gibi figürlü örgü işlerini vermek daha mantıklı olacaktır.

2017 yılı dahilinde örgü oyuncak bebek ve oyuncak modelleri ve amigurumi oyuncaklar günümüzde farklı şekillerde meydana gelerek oldukça da şirin tasarımlara sahip olmaktadır. Hem dikkat çekmektedir hem de oldukça başarılı ve sağlıklı bir yapıya sahiptir. Sevimli el örgüsü oyuncak modelleri, örgü işi ördek yapmak, örgüden oyuncak modelleri gibi bir çok ürünü yapabilirsiniz. Yaparken tavsiyem kesinlikle hayvansal figürlü olmasına dikkat edin. Zira çocukların hemen hepsi onlara daha fazla bakmaktadır.


2 Yorum

  1. İŞte bu oyuncaklara bayılıyorum… Sadece bebekler için güzel bir oyuncak modeli değil aynı zamanda evde de süs olarak güzel durabiliyor. Fakat gerçekten yapması çok kolay değil ve el emeği gerektiriyor. Bir arkadaşım bu oyuncaklardan yapıyor. Sitenizde yer alan bütün modelleri ona göstereceğim. Hepsi çok güzel modeller.

  2. Hepsi gerçekten çok güzel oyuncak modelleri. Bu tarz oyuncakların çocuklar için en sağlıklı tercih olduğunu düşünüyorum. Ben de ufak ufak bu modellerden yapmaya başladım. Kendimi geliştirdiğim zaman yer alan modelleri mutlaka deneyeceğim. Özellikle panda ve kuzu modelini çok beğendiğimi söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir