Ana Sayfa » Karışık Bebek Örgüleri » Bebek yelek modelleri » 2 renkli örgü bebek yelekleri

2 renkli örgü bebek yelekleri

İki renk olsun, fazla renkli bir bebek yeleği olmasın istiyorsanız bu yelekler tam sizlik hanımlar. Bebek yelekleri günümüzde çok kullanılmaktadır bebeklerimizin üşümemesi için özellikle bu kış aylarında günlük giysilerin üzerine hem çok yakışmakta hemde onları sıcacık tutmaktadır.

Bebekler, biz anne ve babalar için altın gibidir hani bir hikaye vardır evin altın topu diye işte o hikayedeki gibi isterseniz anlatayım hemen 🙂

Fakir ama çok mutlu bir çift, komşuları olan zengin ama mutsuz bir çift varmış zengin adamın karısı fakir çiftin mutluluğuna akıl sır erdiremiyor, onları çok kıskanıyormuş kocasına demiş ki  git sor bakayım şu adama nedir bunların mutluluğunun sırrı.

Zengin adam, fakir komşusuna sormuş, komşu, sizin üstünüz başınız dökülüyor  akşam eve yiyecek yemek zor getiriyorsunuz. Yine de çok mutlusunuz nedir bunun sırrı?

Fakir adam cevap vermiş çok kolay karımla benim bir altın topumuz var her akşam onu birbirimize atıp duruyoruz.

Zengin adamda para çok ya hemen bir altın top alıp eve getirmiş o karısına atmış, karısı ona atmış derken yok, hiç de mutlu olmamışlar.

Gitmiş, fakir komşusuna tekrar sormuş, yahu, komşu  ben de bir altın top aldım karımla da birbirimize atıp durduk ama hiç mutlu olmadık siz nasıl beceriyorsunuz?

Fakir komşusu gülmüş komşu  demiş, bizim bir çocuğumuz var evin içinde bir karımın kucağında, bir benim kucağımda gezer durur, budur bizim mutluluğumuzun sırrı.

İşte hikayemiz bu kadar şimdi gelelim birbirinden güzel, birbirinden renk bebek yelek modellerimize ama 2 renkli sadece 🙂 Bir sonraki yazılarımızda tek renklisini ve renk çümbüşü olan başka bebek yelek modellerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım şimdiden sabırsızlanıyorum.

 

 

2-renkli-bebek-yelekleri çiçekli-bebek-yelekleri güzel-bebek-yelek-modelleri iki-renkli-bebek-yelek-örnekleri örgü-bebek-yelek-modelleri pembe-bebek-yelekleri sarı-beyaz-bebek-yeleği yeşil-renk-bebek-yelekleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir