2 renkli bebek yelekleri

Hem kız bebeklerimize hemde erkek bebeklerimiz için her biri hem çok güzel hemde yapılması kolay bebek yelek modellerini bir araya getirdik. Bebeklerimizin güzel giyinmesi her anne ve babayı çok mutlu eder bizde iki renkli bebek yelekleri modellerini sizler için topladık. Her biri çok güzel olan 2 renkli bebek yelekleri bebeklerimizi kışın soğuğundan koruduğu gibi göze de çok güzel görünmektedir.

Bildiğiniz üzere bebekler çabuk hasta olur en ufak bir soğuk algınlığında bünyeleri zayıf düşer Kış aylarına girdik artık dahada çok dikkat etmemiz gerekecek. Çocuklarımıza, bebeklerimize rengarenk yelekler tasarlayabilirsiniz aşağıda en güzel bebek yeleklerini paylaşıyoruz.

Aşağıda iki renkli bebek yeleklerini görüyorsunuz hem kız hemde erkek bebek ve çocuklarınız için örebilirsiniz. Model yapamayan yeni örgüye başlayan hanımlarımız için 2 renkle düz bir yelek bile yapsa yani modelsiz inanınki o iki renk ip zaten model yapılmış gibi duracağından çok şık çok şeker bir yelek ortaya çıkmış olacak.

Sizde model yapamıyorum pek becerim yok ama kendi çocuğuma da kendi el emeğimle yapmış olduğum yelekleri giydirmek istiyorum diyorsanız bu tam size göre hiç bir modele gerek duymadan 2 farklı renk ip ile güzel bir yelek yapabilirsiniz. İllaki çok hünerli çok marifetli olmanıza gerek yok sizlerde kendi çocuğunuza kendi el emeğinizi işlediğiniz basit olabilir ama en azından kendi ördüğünüz kendi beceriniz olan yeleği çocuğunuza annecim bak bunu ben sana ördüm diyerek onuda kendinizi de mutlu edebilirsiniz. Lütfen ben yapamam, beceremem gibi cümleler kurmayın her anne bir süper annedir 🙂

Şimdi hep beraber aşağıdaki örgüsü kolay ve basit iki renkli örgü işi bebek yeleklerini bir araya getirdik sizede bakması kaldı.


1 Yorum

  1. Tek renk yelek modellerine nazaran iki renkli olan modeller çok daha güzel duruyor. Fakat bu noktada çok fazla farklı model bulunmuyordu. en değişik modelleri sitenizde bulduğumu söyleyebilirim. En yakın zamanda farklı renklerde iplikler alarak örmeye başlayacağım. Sizin tercih ettiğiniz renklerin de çok güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir